01 Czerwiec 2020 imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

REKLAMA


 

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam, wójt naszej gminy, czyli…

Dodano dnia: 04-07-2014 14:16| Komentarzy: 28

Kwiaty, podziękowania i cytaty, jak choćby ten o kawałku nieba w każdym wójtowskim uśmiechu i każdym życzliwym słowie... Nie, to nie było zakończenie roku szkolnego u przedszkolaków, a sesja Rady Gminy we Władysławowie. Kto, jak i dlaczego przygotował taki scenariusz?

Kwiaty, podziękowania i cytaty, jak choćby „kawałek nieba jest w każdym uśmiechu, w każdym życzliwym słowie, przyjaznym geście oraz w każdym pomocnym czynie” skierowane od dyrektorów wprost do wójta gminy Władysławów, Krzysztofa Zająca. Podczas minionej sesji, słowa niezmiernej wdzięczności wyrażali po kolei dyrektorzy placówek oświatowych, ośrodka kultury, kierownicy, szefowie stowarzyszeń i drużyn sportowych, a wszystkie brzmiały prawie jak „Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam” w „Misiu” Stanisław Barei. Problem jest tylko taki, że film pokazywał czasy PRL-u kiedy takie „laurki” trzeba było śpiewać, by utrzymać się na stołku, a powyższe zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, w teoretycznie wolnej Polsce, gdzie nikt w ten sposób o pracę dbać nie musi. Nie musi?...  Czytaj str. 3

 

Komentarze

Autor: u| Dodano: 20-07-2014 22:47
dawniej wiele osób z naszej gminy to ludzie z tytułem doktora a nawet wyższymi stopniami naukowymi, teraz mamy kompromitujących się niektórych dyrektorów i oskarżonego Krzysztofa Z., zal mi tej gminy
 
Autor: XXX| Dodano: 18-07-2014 06:51
Za Lipertową byli laureaci konkursów wojewódzkich a teraz co? Od dwóch lat nic. Wyniki z angielskiego nigdy nie były tak niskie. Co roku poziom spada, z bardzo dobrych wyników zeszliście na 'dobre', a jakie wyniki pokaże obecna dyrektor zobaczymy w przyszłym roku szkolnym, to będą jej absolwenci.
 
Autor: Gabrycha| Dodano: 18-07-2014 05:17
Mariolka vel Jasiek! trzeba było tylko postawić przecinek(pomiędzy "komentatorzy, a na temat dobrego wyniku naszych gimnazjalistów"),a nie od razu "zmieniać płeć". Nasi gimnazjaliści to Wyszyna czy Władysławów bo z tabelki wynikało,że wyniki jedne gorsze od drugich,zresztą co ma piernik do wiatraka.Za Lipertową były co roku lepsze i Coooooo? okazuje się,że wyniki szkolne mogą mieć znaczenie polityczne i propagandowe!ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU!
 
Autor: Jasiek| Dodano: 17-07-2014 16:31
A na temat dobrego wyniku naszych gimnazjalistów 0 komentarzy, widać czym się lud ekscytuje,
 
Autor: mariolka| Dodano: 17-07-2014 16:25
Śmieszny, prowincjonalny artykulik i śmieszni ekscytujący się pierdołą w komentatorzy
 
Autor: Kto i dlaczego?| Dodano: 16-07-2014 22:22
Dobre pytanie padło w artykule - Kto, jak i dlaczego przygotował taki scenariusz? Wydaje się, że ta cała chucpa dotyczy tylko tego, aby załapać się na następną kadencję dyrektorską bez konkursu i mieć spokój, a jeszcze nieźle za ten spokój dyrektorom płacą. Czyli żyć, nie umierać … Odpowiedź wybierz czytelniku sam: a) Wójt Gminy b) Wicewójt Gminy c) Dyrektor GOKu d) Dyrektor gminnej placówki oświatowej e) inna osoba
 
Autor: Kto i dlaczego?| Dodano: 16-07-2014 22:20
Dobre pytanie padło w artykule - Kto, jak i dlaczego przygotował taki scenariusz? Wydaje się, że ta cała chucpa dotyczy tylko tego, aby załapać się na następną kadencję dyrektorską bez konkursu i mieć spokój, a jeszcze nieźle za ten spokój dyrektorom płacą. Czyli żyć, nie umierać … Odpowiedź wybierz czytelniku sam: a) Wójt Gminy b) Wicewójt Gminy c) Dyrektor GOKu d) Dyrektor gminnej placówki oświatowej d) inna osoba
 
Autor: kola| Dodano: 16-07-2014 09:00
no i przecież pan dyrektor GOK u
 
Autor: kola| Dodano: 16-07-2014 08:51
a kto sprowadził panstwa dyrektorow np. gimnazjum. szkoła podstawowa, przedszkole no to teraz śpiewają jak im władza zagra zresztą jak by się postawili do by było jak z Lipertową Koło Obrońców Wiary i pozamiatane
 
Autor: zocha| Dodano: 15-07-2014 22:30
nawet bym nie pomyślała że za parę setek miesięcznie można z siebie robić publicznie błazna, tylko mi dzieci żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Autor: rodzic| Dodano: 14-07-2014 23:03
Każdy kto zasługuje na to by być dyrektorem na pewno by się tak nie zachował, może niektórzy dostali w prezencie te stołki i wyłazi z nich teraz ich prawdziwa natura, jeśli tak jest, jesteście na dnie i powinniście tam pozostać.
 
Autor: Sorry| Dodano: 14-07-2014 21:47
Uczucia po hymnach pochwalnych pod adresem „najlepszego wójta w Polsce” są mieszane: między zdumieniem a rozżaleniem, poczuciem bycia lekceważonym czy wręcz okłamywanym. Osoby chwalące w tak bulwersujący sposób przełożonego próbując dowartościować go w sposób uwłaczający naszej godności nie są w oczach społeczeństwa wiarygodne. Nie szczędzili oni na sesji pochwał budując nierealny obraz „najlepszego wójta w Polsce” kogoś, kto wszystko robi cudownie i genialnie jest świetny, najmądrzejszy, rewelacyjny nawet wtedy gdy jest nieobecny w pracy po kilka miesięcy. Sorry, takich mamy dyrektorów ...
 
Autor: boxa| Dodano: 13-07-2014 23:20
podobno w wig vamie dostają skrzydełka na zakąskę by biesiadnicy mieli lotne umysły, ale ponoć skutek tego zabiegu opłakany.
 
Autor: open| Dodano: 13-07-2014 09:01
w wig vamie też śpiewają operowo a zając dyrygentem to chyba wystarczy
 
Autor: WCC9N| Dodano: 12-07-2014 16:33
Jednym z dyrektorów jest szafarz, mam nadzieję, że On chroni swoich nauczycieli przed tak rozumianą "kulturą". Choć o wyjazdach do Opery nie słyszałam.
 
«poprzednia 1 2 następna»

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

ECHO UNIEJOWA

Wypoczynek z siłownią, SPA i basenem
Dodano 24-09-2019 |
Komentarzy: 69

W półtora roku w Uniejowie stanęła największa baza noclego...

czytaj więcej »
 
Termy Uniejów znowu urosły
Dodano 26-06-2019 |
Komentarzy: 173

Dotychczas na swoje baseny basenach Termy Uniejów mogły jednorazow...

czytaj więcej »
 
Zobacz wszystkie: Echo Uniejowa »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Dni miasta i gminy
Niekwestionowanymi gwiazdami minionego weekendu były zespoły De Mono, Big Cyc, Łąki Łan i Łukasz Chyży. Trzeba przyznać, że reaktywacja Dni Turku, które zorganizowano wraz z Dniami Gminy Turek przyciągnęła rzesze publiczności.
zobacz galerię »
 
ORLI STAW
Dni otwarte Funduszy Europejskich
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »