30 Październik 2020 imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

REKLAMA


 

Czy w sercu Turku ma powstać nowy market?

Dodano dnia: 30-07-2013 11:18| Komentarzy: 17

 

 

Teren parkingu przed klubem „Barbórka” stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych działek budowlanych w Turku. Nic zatem dziwnego, że budzi zainteresowanie potencjalnych inwestorów. Jak w przypadku kaliskiej firmy Novum Management Sp. z o. o., która jeszcze 3 sierpnia 2012r. wystąpiła do Burmistrza Miasta Turku z wnioskiem o ustalenie warunków zabudowy. Inwestycja miałaby polegać na budowie obiektu handlowo-biurowego z podziemną halą garażową. 24 czerwca tego roku Burmistrz Miasta Turku ustalił warunki zabudowy, ale ośmioro bezpośrednio zainteresowanych mieszkańców miasta odwołało się od tej decyzji. Sprawą przyszło zająć się Samorządowemu Kolegium Odwoławczemu w Koninie, które swoim postanowieniem z 13 sierpnia br. uchyliło w całości decyzję o ustaleniu warunków zabudowy na działce przy ul. Legionów Polskich.

 

 

 Łakomy kąsek

dla inwestorów

Plac przed klubem „Barbórka” na którym obecnie działa parking to plac w samym sercu miasta. Nawet przeciętny zjadacz chleba musi być zorientowany, że położona w samym sercu miasta nieruchomość o powierzchni ponad 0,5 ha ma duży potencjał inwestycyjny. Czytaj: znaczną wartość rynkową. A co dopiero mówić o potencjalnych inwestorach. Nic też dziwnego, że wspomnianą nieruchomością już od co najmniej roku żywo interesuje się Novum Management sp. z o. o. Od razu wypada zauważyć, że w Turku nie jest to jakaś anonimowa firma. Bowiem już od kilku lat jest aktywna na naszym rynku budowlanym. Jej dziełem są m. in. nowe bloki mieszkalne na Os. Wyzwolenia i ta firma była także wykonawcą remontu miejskiego ratusza. I choćby z tych powodów jej właściciele są doskonale zorientowani w turkowskich realiach. Stąd pewnie wynika ich zainteresowanie jednym najciekawszych terenów inwestycyjnych w Turku. Nawiasem mówiąc, to sam teren parkingu to tylko fragment całej działki o numerze geodezyjnym 538/8. Choć o jej prawdziwej wartości rynkowej stanowi wspomniana część parkingowa.

   Czytaj str. 4 i5

 

 

 

Komentarze

Autor: FDS| Dodano: 20-08-2013 12:45
no cóż ... byle zdążyć jeszcze przed wyborami nachapać się ile można... skąd my to znamy ???
 
«poprzednia 1 2 następna»

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

ECHO UNIEJOWA

Wypoczynek z siłownią, SPA i basenem
Dodano 24-09-2019 |
Komentarzy: 85

W półtora roku w Uniejowie stanęła największa baza noclego...

czytaj więcej »
 
Termy Uniejów znowu urosły
Dodano 26-06-2019 |
Komentarzy: 196

Dotychczas na swoje baseny basenach Termy Uniejów mogły jednorazow...

czytaj więcej »
 
Zobacz wszystkie: Echo Uniejowa »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Dni miasta i gminy
Niekwestionowanymi gwiazdami minionego weekendu były zespoły De Mono, Big Cyc, Łąki Łan i Łukasz Chyży. Trzeba przyznać, że reaktywacja Dni Turku, które zorganizowano wraz z Dniami Gminy Turek przyciągnęła rzesze publiczności.
zobacz galerię »
 
ORLI STAW
Dni otwarte Funduszy Europejskich
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »