09 Lipiec 2020 imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

REKLAMA


 

Zmiany wśród szefów OSP

Dodano dnia: 29-03-2016 11:29| Komentarzy: 0

W gminie Uniejów działa 15 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Nie tak dawno zakończyły się w nich zebrania sprawozdawczo-wyborcze, znani są więc nowi szefowie. Gdzieniegdzie zaszły zmiany, a odchodzący z funkcji, w minionym tygodniu otrzymali uroczyste podziękowania.

Minioną sesję uniejowskiej rady (23 marca) rozpoczęto od uroczystości... strażackiej. –Chcemy podziękować odchodzącym druhom za ich pracę społeczną na rzecz naszych środowisk lokalnych. Nowym gratuluję i życzę dobrej współpracy, jak do tej pory – mówił burmistrz Józef Kaczmarek, jednocześnie wraz z gośćmi sesji, Jolantą Gzik wicemarszałkiem województwa łódzkiego i posłem Piotrem Polakiem, wręczył druhom pamiątkowe podziękowania. Otrzymali je byli członkowie władz OSP: Mariusz Pęcherzewski - były naczelnik OSP w Brzezinach, Sławomir Nita - były prezes OSP w Kuczkach, Witold Szymczak - były naczelnik OSP w Uniejowie, Mariusz Józefowicz - były naczelnik OSP w Wilamowie, Michał Antoniak - były naczelnik OSP w Woli Przedmiejskiej, Tadeusz Chmielewski - były prezes OSP w Wilamowie, Sławomir Goszczyk - były naczelnik OSP w Ostrowsku i Jan Michalak - były prezes OSP w Zaborowie. (tylko trzech ostatnich było obecnych w miniona środę na zamku). –W imieniu wszystkich druhów chcę podziękować radzie miasta, która dba o nasze finanse i remizy, burmistrzowi, bez którego nasze jednostki nie byłby w stanie się rozwinąć, pracownikom Urzędu Miasta, którzy robili wszystko, by było nam łatwiej, a szczególne podziękowania kieruję do prezesa Term za sponsoring naszych uroczystości i nie tylko – mówił druh Tadeusz Chmielewski, słowa wdzięczności za współpracę kierując też do komendy PSP w Poddębicach.

Więcej w aktualnym numerze Echa

 

Komentarze

Brak komentarzy...

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

ECHO UNIEJOWA

Wypoczynek z siłownią, SPA i basenem
Dodano 24-09-2019 |
Komentarzy: 85

W półtora roku w Uniejowie stanęła największa baza noclego...

czytaj więcej »
 
Termy Uniejów znowu urosły
Dodano 26-06-2019 |
Komentarzy: 195

Dotychczas na swoje baseny basenach Termy Uniejów mogły jednorazow...

czytaj więcej »
 
Zobacz wszystkie: Echo Uniejowa »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Dni miasta i gminy
Niekwestionowanymi gwiazdami minionego weekendu były zespoły De Mono, Big Cyc, Łąki Łan i Łukasz Chyży. Trzeba przyznać, że reaktywacja Dni Turku, które zorganizowano wraz z Dniami Gminy Turek przyciągnęła rzesze publiczności.
zobacz galerię »
 
ORLI STAW
Dni otwarte Funduszy Europejskich
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »